SSS

Afrika Örgüsü Saça zarar verir mi?

Ek Saçlar ” afrika örgüsü , twist , dradlocks , cornrows , twist vb. işlemler için özel üretilir, saçınıza herhangi bir zararı yoktur. Normal şartlarda saçınıza uyguladığınız işlemlerden (fön, boya v.b) dolayı saçınız yıpranır, örgü yaptırdıktan sonra herhangi bir işlem yaptıramayacağınız için saçlar dinlenme fırsatı yakalar örgüleri açtığınızda saçınızın daha sağlıklı olduğunu farkedersiniz.

Afrika Örgüsü için Ek saç neden gerekli?

İstenilen uzunlukta ve örgülerin yoğun görünmesini sağlamak için gereklidir , ek saç kullanılmadan yapılan örgü kalıcı olmaz, jumbo saçın özelliği gerçek naturel saça tutunur kayma yapmaz.

Afrika Örgüsü Ne kadar süre kullanılır?

Saçınızın uzama hızına göre ortalama 3 – 4 ay kullanılabilir.

Afrika Örgüsü Kaç santim saça yapılabilir?

Saçınızın en kısa bölümünün 8 santim olması yeterlidir.

Afrika Örgüsü Kaç saat zaman alır?

Yapılacak modele göre zaman farkediyor , 2 kişinin çalışması bu işlem için ortalama yapılıcak modele göre 4 – 7 saat arası değişebilir.

Örgüler nasıl yıkanır?

Kremsiz şampuan kullanarak herzaman yıkadığınız şekilde daha çok dipleri ovalayarak yıkayabilirsiniz , haftada 2 çok yağlanıyorsa 3 defa yıkanması tavsiye ediyoruz.

İstediğim zaman çözebilirmiyim?

Örgü rasta gibi değildir istediğiniz zaman örgülerin uçlarından kendi saçınızın olmadığı yerden kesip açabilirsiniz.

Afrika Örgüsü Saç döker mi?

Ortalama günde 50 ila 100 tel civarı saç dökülür dökülen saçlar örgünün içinde kalır örgüleri açtığınızda çıkan saçlar 3 aylık süreçte dökülmüş olanlardır, onun haricinde örgü saç dökmez.